Birazoku’da Neler Oluyor ?

Birazoku’da Neler Oluyor ?

Merhaba Birazoku takipçileri!

Sizleri Birazoku’daki gelişmelerden haberdar edelim dedik. Malumunuz son zamanlarda biraz kabuğumuza çekilmiştik. Ve sebebinin Dükkan.Birazoku olduğunu belirtmiştik. Şimdi de güzel haberlerle sizlerleyiz. Dükkan.birazoku neredeyse hazır, irademiz dışındaki resmi birkaç işlem sonunda Dükkan’da alışverişe çıkabileceksiniz.

Bununla birlikte Kalemimden ve Eleştiri sitelerimizi de son zamanlar da ihmal etmiştik. Kendimizi affettirebilmek adına bu sitelerimizin de üstüne düşüyoruz. Yeni yazarlar ekleniyor aramıza ve yeni projelerimiz var bu sitelerle ilgili. Bunları da vakti geldiğinde ayrıntılı bir biçimde anlatacağız sizlere.

Gelelim her şeyin başlangıcı Birazoku.com’a. Her geçen gün büyüyen veritabanıyla kitaplardan biraz okuyabileceğiniz, hem yapılan yorumlar hem de içeriğiyle kitap hakkında fikir sahibi olabileceğiniz Birazoku şimdilik, tam 2000 kitapla hizmetinizde.

Birazoku yeni projelerle size hizmet etmeye devam edecek. Bizimle kalın…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>